דיים ויויאן דאפילד

גב׳ ויויאן דאפילד היא בתו של סר צ'רלס קלור, שהיה אחד מאנשי העסקים המצליחים ביותר בבריטניה לאחר מלחמת העולם השנייה, ואחד הפילנתרופים הנדיבים ביותר בזמנו. גב׳ ויויאן ממשיכה במסורת זו עם אמונה חזקה בחשיבות התמיכה בפעילויות צדקה לטובת הכלל. לאחר פטירתו של סר צ'רלס בשנת 1979, היא הפכה ליושבת הראש של קרנות קלור בישראל ובבריטניה.

בישראל היא כיהנה כסגנית יושב ראש מועצת המנהלים של מכון ויצמן למדע. היא אזרחית כבוד של העיר ירושלים וכלת פרס טדי של קרן ירושלים. גב׳ ויויאן זכתה גם בתואר דוקטור לשם כבוד ממכון ויצמן למדע ומהאוניברסיטה העברית בירושלים.

היא חברה במועצת המנהלים של האופרה המלכותית בבריטניה, ומכהנת כיום כיושבת ראש קרן המענקים שלה.

גב׳ ויויאן הפכה בשנת 2002 לחברה במועצה המרכזית של סאותבנק סנטר (מרכז הגדה הדרומית), תשלובת של אתרי אמנות בלונדון על הגדה הדרומית של התמזה, ולנגידה של הבלט המלכותי ובית הספר המלכותי לבלט בבריטניה. בנוסף להיותה יושבת ראש הקרנות שלה, גב׳ ויויאן היא גם המייסדת והפטרונית לכל החיים של אאוריקה!, המוזיאון הלאומי לילדים בהאליפקס שבבריטניה, והייתה יושבת ראש תכנית הפיתוח של אוניברסיטת אוקספורד בשנים 2007-2010. על פעילותה הפילנתרופית בבריטניה היא זכתה באותות הכבוד של מפקדת במסדר האימפריה הבריטית (CBE) וגב׳ ויויאן דאפילד מפקדת במסדר האימפריה הבריטית (DBE) בשנת 2000. בנובמבר 2008, העניק הוד מעלתו הנסיך מווילס לגב׳ ויויאן דאפילד ויויאן את אחת מחמש המדליות הראשונות לפילנתרופיה בתחומי האמנות. המדליה הנה אות הוקרה על תמיכה באמנויות המוענק לפילנתרופים הנדיבים ביותר בבריטניה. גב׳ ויויאן דאפילד יזמה את מרכז הקהילה היהודית בלונדון – JW3 – ותרמה רבות לבנייתו עד לפתיחתו בספטמבר 2013.